facebook_page_plugin

2016/2017-es tanév eseménynaptára: 

Jelen dokumentum szeptemberben készült, ezért a kiírt dátumok változhatnak. Az osztályfőnökök értesítést adnak a változásokról.

szeptember 1.

Első tanítási nap (1-3. óra osztályfőnöki; katasztrófavédelmi)

szeptember 2.

1. tanítás nélküli munkanap túranap

szeptember 5.

17 óra Első évfolyamos szülői értekezlet

szeptember 7.

17 óra SZM szülői

szeptember 13.

Szülői értekezlet - alsó tagozat

szeptember 14.

Szülői értekezlet - felső tagozat

szeptember 15.

Színházbérletek befizetésének határideje

szeptember 16.

7.30 DÖK választás (2-8. évf.)

szeptember 23.

Tanmenetek, naplók leadási határideje

szeptember 26.

Szintefelmérők hete

szeptember 30.

Ötödikesek avatása

október 3.

4. évf. digitális készség- és képességmérés (október 3-a és május 31. között) legalább 1 alkalommal OH értesítést küld szept. 30-ig

október 5.

Állatok világnapja

október 6.

Aradi vértanúkra emlékezünk (iskolarádió)

október 8.

Sakkpalota Világsakk-fesztivál

október 10.

j-ly helyesírási verseny; Differ-mérés határideje

október 15.

Munkanap (október 31.) 30 éves évfordulóra készülünk (1-4. óra megtartott)

október 19.

2. tanítás nélküli munkanap: Szakmai nap

október 21.

Nemzeti műsor

október 28.

Papírgyűjtés

október 26.

Dömötör napi vásár

október 31.

Pihenőnap (okt. 15-én ledolgozva)

november 1.

Mindenszentek napja: munkaszüneti nap

november 9.

Fogadóóra

november 17.

Műveltségi verseny 7-8. évf.

november 23.

Közepesek tanulmányi versenye

november 25.

Szülőkkel adventi készülődés

november 30.

Pályaválasztási börze; Anyanyelvi verseny

december 2.

Mikulás napi játszó- és táncház, Suli-buli

december 5.

Pályaválasztási szülői

december 7.

17 óra Fogadóóra

december 9.

Jelentkezés a központi írásbeli felvételi vizsgára

december 13.

Luca napi népszokás

december 20.

Iskolagyűlés, Betlehemezés (városi műsor)

december 21.

12 óra karácsonyi műsor

január 3.

NETFIT mérés (január 9. és május 31. között)

január 6.

Vízkereszti népszokások

január 9.

Szintfelmérők hete

január 20.

I. félév vége

január 21.

10.00 központi írásbeli felvételi vizsga

január 23.

Magyar kultúra napja

január 27.

8.00 bizonyítványok kiosztása

január 30.

Félévi értekezlet

február 1.

SZM szülői

február 3.

Alsós farsang

február 7.

Szülői értekezlet - alsó tagozat

február 8.

Szülői értekezlet - felső tagozat

február 10.

Felsős farsang

február 15.

3. TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP (szakmai nap)

február 24.

Zrínyi matematika verseny, Kommunizmus áldozataira való emlékezés

február 28.

Helyesírási verseny 2-4.

március 3.

Irány a felső tagozat vetélkedő

március 6.

Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete (országos projekthét)

március 8.

17 óra Fogadóóra

március 14.

Témanap március 15-e tiszteletére

március 15.

Nemzeti ünnep

március 31.

30 éves évforduló gálaműsora

április 3.

Digitális témahét (országos projekthét)

április 5.

Műveltségi vetélkedő 5-6. évf.

április 7.

Királyválasztás, Szülők-nevelők bálja

április 10.

Húsvéti játszó- és táncház, szülői készülődés

április 11.

Költészet napi szavalóverseny

április 12.

Királyválasztás: szavazás; Holokausztra való emlékezés

április 20.

Nyelvi teadélután

április 24.

Fenntarthatóság-környezettudatosság témahét (országos projekthét)

május 3.

17 óra Fogadóóra

május 11.

Népdaléneklési verseny

május 15.

Madarak és fák napi rajzkiállítás

május 17.

OKÉV mérés: idegen nyelvi

május 19.

Papírgyűjtés

május 24.

OKÉV mérés                                                                                                    Határtalanul előkészítő óra (3 óra időtartam)

május 20.

Királyi Vigasságok VÁLTOZOTT AZ IDŐPONTJA!!

május 29.

Határtalanul fakultatív előkészítő óra (projektnap)

június 2.

Nemzeti összetartozás napja

június 5.

Határtalanul tanulmányi kirándulás, Pünkösd

június 6.

Határtalanul tanulmányi kirándulás

június 7.

Határtalanul tanulmányi kirándulás

június 8.

Határtalanul értékelő óra

június 9.

5. Tanítás nélküli munkanap: Kirándulások napja

június 12.

Iskolagyűlés, Határtalanul témanap, Osztályozó konferencia 1. és 8. évf,

június 13.

Határtalanul bemutató előadás; Osztályozó konferencia 2-7. évf,

június 15.

Ballagási próba, Bankett

június 16.

Ballagásra dekorálás

június 17.

9.00 Ballagás

június 21.

18 óra Tanévzáró ünnepély