Február 20-án tartottuk alsós farsangi mulatságunkat.

Programunkat a KID Rock tánccsapata nyitotta meg, majd kezdetét vette a jelmezfelvonulás. Láthattunk csodaszép hercegnőket, boszorkányokat, indiánokat, állatkákat, vicces bohócokat, híres szuperhősöket, filmhősöket és még megannyi kreatív megvalósítást. Természetesen idén is nagy érdeklődésnek örvendett a tombolasorsolásunk. Reméljük mindenki jól érezte magát és jövőre is hasonlóan ötletes megoldásokkal kápráztattok el bennünket!

 

 

 

Elérhetőségeink

Székesfehérvári István Király Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Kelemen Béla u. 30/A.
Tel: 22-504-442; Fax: 22-504-443
E-mail: titkarsag@istvaniskola.hu

OM azonosító: 030064

Fenntartó: Székesfehérvári Tankerületi Központ
Fenntartó azonosító: 39012297

Vezetőség

Krählingné Kovács Tünde igazgató

 E-mail: krahlingne@istvaniskola.hu

Szabóné Szommer Ilona Ildikó felső tagozatos igazgatóhelyettes

 E-mail: szommeri@istvaniskola.hu

 Kormosné Kovács Tünde alsó tagozatos igazgatóhelyettes 

  E-mail: kormosne@istvaniskola.hu