Az Alba Regia Atlétikai Klub (ARAK) már több, mint 10 éve egy igen izgalmas versenyzési lehetőséget biztosít a 6-10 éves gyermekek számára az ARAK Kupáért.

Iskolánk tanulói hónapok óta készültek a megmérettetésre, miközben játékos formában megismerhették az atlétika versenyszámait. március 10-én délelőtt szinte felrobbant a tornatermünk, olyan remek hangulatot varázsoltak az osztályok szurkolótáborai. Az 1-4. évfolyam 10 fővel versenyzett, s mindenkinek óriási élménnyel gazdagodott.
Győztes osztályok: 1.c, 2.b, 3.b, 4.b.

Gratulálunk minden résztvevőnek!

Ezzel az eseménnyel még nagyobb lendületet kaptak a tanítványaink, hogy a városi gálán a többi iskolával mérjék össze a tudásukat egy „évfolyamválogatottal”, amelyet az Alba Regia Sportcsarnokban rendez meg az ARAK.

 

 

 

Elérhetőségeink

Székesfehérvári István Király Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Kelemen Béla u. 30/A.
Tel: 22-504-442; Fax: 22-504-443
E-mail: titkarsag@istvaniskola.hu

OM azonosító: 030064

Fenntartó: Székesfehérvári Tankerületi Központ
Fenntartó azonosító: 39012297

Vezetőség

Krählingné Kovács Tünde igazgató

 E-mail: krahlingne@istvaniskola.hu

Szabóné Szommer Ilona Ildikó felső tagozatos igazgatóhelyettes

 E-mail: szommeri@istvaniskola.hu

 Kormosné Kovács Tünde alsó tagozatos igazgatóhelyettes 

  E-mail: kormosne@istvaniskola.hu