Tisztelt Szülők!

A Székesfehérvári István Király Általános Iskolába
április 28. keddtől – május 15. péntekig lehet beiratkozni.

Kérjük Önöket, hogy a 2020/2021-es tanévre lehetőleg elektronikusan, e-Ügyintézés formájában szíveskedjenek jelentkezni az általános iskola első osztályába. 2020. április 28. 0:00 órától 2020. május 15. 24:00 óráig kell a kérelmet benyújtani a KRÉTA rendszeren keresztül.

Azon szülők, akik gyermeküket a Székesfehérvári István Király Általános Iskolába, mint nem körzetes iskolába szeretnék beíratni, jelezzék szándékukat a következő e-mail címen: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..

Kérjük azon szülőket is, akik gyermeküket ide a Székesfehérvári István Király Általános Iskolába, mint körzetes iskolába szeretnék beíratni, hogy a fenti sorban lévő e-mail címre a felvétellel kapcsolatban egy megerősítő e-mailt szíveskedjenek küldeni.

A beiratkozás történhet:

1. elektronikus úton, a KRÉTA rendszeren keresztül

Elektronikus ügyintézés esetén:

A jelentkezés időszakában

1. kattintsanak a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap linkre, megjelenik a KRÉTA e-Ügyintézés oldala.
  2. A bal felső sarokban kattintsanak a „Beiratkozás általános iskolába – BÁI” linkre,
  3. majd az OK-ra, így eljutnak a KRÉTA Bejelentkezés felületére.
  4. Itt a bal középen lévő „Ideiglenes regisztráció létrehozásához kérjük, kattintson ide…” linkre kattintás után jelenik meg a
  5. KRÉTA Regisztrációs felülete, amelynek kitöltésével elindul a regisztráció folyamata.
  6. A regisztráció után a meglévő felhasználónévvel és jelszóval lépjen be újra a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap KRÉTA e-Ügyintézés oldalára,
  7. kattintson a „Beiratkozás általános iskolába – BÁI” menüpontra,
  8. majd a megnyíló felületen adja meg a szükséges adatokat, és
  9. válassza ki a listából iskolánkat Székesfehérvári István Király Általános Iskola 030064

A *-gal megjelölt adatok kitöltése kötelező.

A beiratkozás folyamatának elvégzéséhez az alábbi videók segítséget nyújtanak:

Ideiglenes regisztráció a KRÉTA rendszerbe:

Beiratkozás menete:

2. személyes ügyintézéssel az iskolában

Személyes ügyintézés esetén:

A rendkívüli helyzetre való tekintettel igyekszünk minden óvintézkedést megtenni a biztonságos beiratkozás lebonyolításáért. Az iskolába érkező szülőket/gondviselőket óránként fogadjuk, hogy elkerüljük a csoportosulást és időnként fertőtlenítsünk is. Ezért kérjük, aki ezt a módot kénytelen választani, legyen szíves

április 28-tól április 30-ig, valamint

május 4-től május 15-ig

egyeztessen időpontot az iskola titkárságával, a:

22-504-442 telefonszámon.

Kérjük, munkaidőben 8-15 óra között foglaljanak időpontot.

A rendelkezésre álló 1 óra elegendő lesz a nyomtatványok kitöltésére, az adatok rögzítésére és az esetleges kérdések tisztázására is.

A beiratkozáshoz szükség van:

• személyi azonosító iratra (személyigazolvány vagy anyakönyvi kivonat vagy útlevél)
  • lakcímkártya
  • TAJ kártya
  • esetleg egyéb dokumentumok (szakértői vélemény, tartós betegség, stb.)

Szeretettel várjuk a leendő első osztályosokat!

Székesfehérvár, 2020. április 22.

Iskolavezetés