Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Értesítjük Önöket, hogy a Kormány 431/2020. (IX.18.) Kormányrendeletében megfogalmazott járványvédelmi óvintézkedésének megfelelően a Székesfehérvári István Király Általános Iskolában 2020. október 1-jétől érkezéskor kötelező lesz a tanulók testhőmérsékletének mérése.

Ennek lebonyolítását a bejáratnál fogjuk elvégezni. Tisztelettel megkérjük Önöket, hogy várják meg, amíg a hőmérséklet ellenőrzés megtörténik, mivel azt a tanulót, akinek testhője magasabb a határértéknél, nem engedhetjük be az épületbe.

Előre is köszönjük megértésüket és együttműködésüket.

Iskolavezetés

Székesfehérvár, 2020.09.28.

Elérhetőségeink

Székesfehérvári István Király Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Kelemen Béla u. 30/A.
Tel: 22-504-442; Fax: 22-504-443
E-mail: titkarsag@istvaniskola.hu

OM azonosító: 030064

Fenntartó: Székesfehérvári Tankerületi Központ
Fenntartó azonosító: 39012297

Vezetőség

Krählingné Kovács Tünde igazgató

 E-mail: krahlingne@istvaniskola.hu

Szabóné Szommer Ilona Ildikó felső tagozatos igazgatóhelyettes

 E-mail: szommeri@istvaniskola.hu

 Kormosné Kovács Tünde alsó tagozatos igazgatóhelyettes 

  E-mail: kormosne@istvaniskola.hu