A szombaton megrendezett, VI. Világsakkfesztivál igazi ünnepi hangulatban telt iskolánkban. 🥳 Tanulóink élménydús programokon vettek részt. A nap eseményei között szerepelt a szimultán sakkverseny, sokféle kézműves foglalkozás, tárgyalkotással készültek újrahasznosított tárgyakból logikai játékok, többféle technikával megjelenítették a Sakkpalota lakóit. 🎨
 
5.jpg
 
 
Az egészséges életmódra nevelés ezen a napon sem maradhatott ki, a méz fontosságáról hallgathattunk értékes ismertetőt, tűzoltó bemutató és az együttműködő kommunikáció 5 szeretet nyelvének előadása is színesítette ezt a különleges napot. 🐝🚨🚒 🧡
A sakk szeretete összeköti a tanulóinkat, ezt pedig egy óriási sakkposzter elkészítésében teljesedett ki. A képet Fenyőházi Panna 6. b osztályos tanuló rajzolta, a színezésben és festésben iskolánk valamennyi osztályából képviseltette magát több tanuló is. A közös alkotás az iskola aulájába került az ezen a napon elkészült igazán színvonalas osztályonkénti kiállítások mellé. Természetesen bekapcsolódtunk az online programokba is, valamint részt vettünk a meghirdetett kreatív pályázatokban is, amire rajzokkal, rímfaragással, történetbefejezéssel készültek a tanulóink.
 
1.JPG  3.JPG   kiállítás 7.jpg.png
2.JPG 4.JPG kiállítás 6.jpg.png 

Elérhetőségeink

Székesfehérvári István Király Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Kelemen Béla u. 30/A.
Tel: 22-504-442; Fax: 22-504-443
E-mail: titkarsag@istvaniskola.hu

OM azonosító: 030064

Fenntartó: Székesfehérvári Tankerületi Központ
Fenntartó azonosító: 39012297

Vezetőség

Krählingné Kovács Tünde igazgató

 E-mail: krahlingne@istvaniskola.hu

Szabóné Szommer Ilona Ildikó felső tagozatos igazgatóhelyettes

 E-mail: szommeri@istvaniskola.hu

 Kormosné Kovács Tünde alsó tagozatos igazgatóhelyettes 

  E-mail: kormosne@istvaniskola.hu