„Székesfehérvár, a sokszínű város” címmel huszonegyedik alkalommal jelentette meg gyerekrajzokkal illusztrált naptárát az Alba Regia Ifjúsági és Szabadidős Egyesület. Az alkotásokat székesfehérvári általános iskolás diákok készítették, a kalendáriumot Balajthy Ferenc költő horoszkópos költeményei teszik még különlegesebbé.

Tizenkilenc gyermek rajza díszíti az idei év naptárát, az okleveleket és a város ajándékát Lehrner Zsolt alpolgármester, Ráczné Földi Judit tanácsnok, valamint Balajthy Ferenc költő és Lánczky László, a naptárprojekt vezetője adta át a diákoknak.

Iskolánk öt tanulója: Lévay András Martin (3.a), Németh Lili (3.b), Rádli Júlia Terka (5.a), Szuromi Karina (3.a) és Varga Kata (3.a) elismerésben részesült.

forrás: https://www.szekesfehervar.hu/szekesfehervar-a-sokszinu-varos-fehervari-naptar-keszult-gyermekrajzokbol