facebook_page_plugin

Elsős leszek

Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata szervezésében került megrendezésre az
általános iskolás diákok városi tavaszi versenysorozatának „B” kategóriás sakkversenye.

Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

1 – 2. osztályos lányok/fiúk

Egyéni eredmények:
2. hely: Ács Blanka (2.a) – Csók Péter (1.a)

Csapat eredmények:
2. hely: Ács Blanka (2.a), Vasvári Fanni (2.a), Fürst Hanna (2.b)
Csók Péter (1.a), Csonka Balázs (2.a), Kádár Márton (2.b), Kádár Bence (2.b)
3 – 4. osztályos lányok/fiúk

Egyéni eredmények:
1. hely: Domán Dalma (3.b) – Varga Máté (4.b)
2. hely: Oros Rajmund (3.b)
3. hely: Horváth-Bognár Márk (3.b)

Csapat eredmények:
1. hely: Varga Máté (4.b)), Oros Rajmund (3.b), Horváth-Bognár Márk (3.b)
2. hely: Domán Dalma (3.b), Iszák Lotti (3.b), Csóka Flóra (3.b)

5 – 6. osztályos lányok/fiúk

Egyéniben:
2. hely: Horváth-Bognár Patrik (5.a)

********************************

A Városi torna diákolimpián az 1-2. évfolyamosok csapata BRONZ érmet szerzett. 
A csapat tagjai: 
- 1.a osztály: Szücs Laura, Varga Kata, Merkl Vanessza
- 1.b osztály: Krepsz Elena
- 2.b osztály: Bors Jázmin, Mihályi Hanna, Varga Lilien.

Bors Jázmin egyéni összetett bronz érmet szerzett.

A Városi torna diákolimpián a 3-4. évfolyamosok csapata BRONZ érmet szerzett.
A csapat tagjai:
Péntek Kira 4.b, Bokor Flóra és Csécsényi Réka 4.a, Iszák Lotti és Petrovics Adél 3.b, Deák Vanda 3.a.

Iszák Lotti egyéniben talajon bronz érmet szerzett.  

*****************************

Diákolimpia foci bajnokságában  továbbjutott csapatunk:


Fiú III. korcsoport - Városi floorball diákolimpia I. helyezés (13 csapat közül)

---------------------------------------------------------------

Városi diákolimpia sakk csapatbajnoki cím 

I-II. korcsoport, alsós lányok:
4. hely: Fenyőházi Panna, Iszák Lotti, Varga Petra (3.b)

I-II. korcsoport, alsós fiúk:
III. hely: Farkas Zsombor, Oros Rajmund (3.b), Hajdu Gergő Benedek (4.a), Tarr Levente, Varga Máté (4.b)

   

    -----------------------------------------------------------------------

Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata szervezésében került megrendezésre az általános iskolás diákok egyéni „B” kategóriás sakkbajnokságának őszi „szuperdöntője”.  

Oros Rajmund (3.b) II. helyezést ért el.