facebook_page_plugin

Elsős leszek

1. a osztály
1 Arany Karina
2 Csók Péter
3 Jung Áron
4 Kajtor Luca
5 Kiss Dániel Teodor
6 Borbély János Krisztián
7 Lévai Kitti
8 Lévay András Martin
9 Mayer Arina
10 Merkl Vanessza
11 Mezősi Hanna
12 Németh Denisz
13 Panyor Dénes
14 Szabó Dávid
15 Szalczgruber Ákos
16 Szuromi Karina
17 Szűcs Laura
18 Tima Laura
19 Varga Kata
1.b osztály
1 Balogh Petra
2 Bernstorff Axelo Hunor
3 Ember Bálint János
4 Ember Boglárka
5 Kovács Barbara
6 Krepsz Elena Szonja
7 Lakatos Rubina
8 Bauer Kitti
9 Lencsés Máté
10 Murai Levente
11 Németh Lili
12 Sás Menyhért Nimród
13 Schmidt Levente Gergő
14 Simon-Major Péter Hunor
15 Sinka Bálint
16 Széles Zoé
17 Szemenkár Benjámin
18 Szőr Hunor
1.c osztály
1. Bíró Reáta Szilvia
2. Demes Laura Nadin
3. Furdi Miron
4. Fülöp István Krisztián
5. Gácsályi Tamás
6. Gerentsér Laura Eszter
7. Göböly Enikő
8. Hédli Anna
9. Horváth Zalán
10. Katona Dániel
11. Keller Veronika
12. Lakatos Gilbert
13. Nagy Lili Sára
14. Ratta Denise Katalin
15. Szabó Máté Ádám
16. Takács Keán
17. Tóth Bence
2. a osztály
1 Ács Blanka
2 Ács Mirella Gizella
3 Csonka Balázs
4 Dávid Zsombor Zoltán
5 Erdei Viktória
6 Fekete Mátyás Noel  
7 Gyuricza Martin
8 Hudák Ádám
9 Jankovics Panna
10 Kasza Leon
11 Kiss Krisztián
12 Magasy Norbert
13 Molnár Kinga 
14 Németh Ármin
15 Oláh Tibor Máté
16 Pontyik Ádám
17 Rostási-szabó Olívia
18 Széth Barnabás
19 Vasvári Fanni Kitti
20 Virág Bálint
21 Németh Szabolcs
2. b osztály
1 Bauer Cintia
2 Biró Sándor Alex
3 Bors Jázmin
4 Detki Jázmin
5 Fürst Hanna
6 Horváth Benjamin
7 Horváth Léna
8 Horváth -Csanády Dominik
9 Kádár Bence
10 Kádár Márton
11 Kanász Kende
12 Kossa Noel Benedek
13 Lukács Luca Napsugár
14 Mihályi Hanna Barbara
15 Peti Ábel
16 Sarlós Péter Barnabás
17 Südi Balázs Zoltán
18 Szalay Dávid Antal
19 Uzonyi Balázs
20 Vadócz Máté
21 Varga Lilien
22 Varga Zalán
23 Zombó Olivér Nimród
3. a osztály
1 Balazsek Attila Márk
2 Deák Vanda
3 Forgács Armand
4 Gábor Kevin Áron
5 Hortyi Zsófia
6 Horváth Boglárka
7 Horváth Dávid
8 Láng Anna
9 László Zsófia
10 Németh Benedek
11 Pécsi Liliána
12 Rádli Júlia Terka
13 Sánta Noémi
14 Viszt Hanna
15 Zámbó Dávid
3. b osztály
1 Balogh Ádám
2 Bodolai Botond
3 Csóka Flóra
4 Domán Dalma
5 Dudás Szonja
6 Erdei József
7 Farkas Zsombor
8 Fenyőházi Panna
9 Hajnal-Kocsis Anna
10 Horváth Bognár Márk
11 Horváth Tibor Imre
12 Huczka Orsolya
13 Huczka Szilvia
14 Iszák Lotti
15 Kapu Dominik
16 Kis Ákos Levente
17 Kovács Miklós Olivér
18 Kardos Dorián
19 Oros Rajmund Áron
20 Orsós László Rajmund
21 Petrovics Adél
22 Schrőder Patrik Zsolt
23 Varga Petra
24 Veres Botond
4. a osztály
1 Aczélvári Nadin Rebeka
2 Babai Jázmin Amanda
3 Bokor Flóra
4 Bukodi Boglárka
5 Csécsényi Réka
6. Dömsödi Mihály
7. Galalmbos Alíz
8. Gyömbér Virág Eliza
9. Hajdu Gergő Benedek
10. Jászai Mátyás Zalán
11. Jónás ruben
12. Kaviczki Jázmin
13. Kígyóssy András Gábor
14. Kovács Szabolcs
15. Málits Edina Tünde
16. Nagy Gábor
17. Nagy Szabolcs
18. Szigeti Csenge Szófia
19. Varga Péter Zsombor
20. Virág Péter 
21. Vekedel Nikolett
4. b osztály
1. Dudás Szófia
2. Gyenes Zsófia Edit
3. Hergovics Dóra
4. Kalocsa József
5. Kiss Milán
6. Knitlhoffer Lilla Zsófia
7. Kovács Attila
8. Kovács Zsuzsanna
9. Lopert Péter Ottó
10. Molnár Vanessza
11. Murai Noémi
12. Oláh Zafira Kleopátra
13. Péntek Kíra Amina
14. Sisistyán Adél
15. Szabó Krisztián
16. Tarr Levente Sándor
17. Varga Máté
18. Veres Adrián Richárd
5. a osztály
1. Berta Olivér
2. Domokos Janka Flóra
3. Farkas Zsanett Vivien
4. Fischer Ákos Attila
5. Fojtik Milán Márk
6. Gyügyei Alex
7. Harcsa Gabriella Anna
8. Horváth-Bognár Patrik
9. Jakubecz Lili Katalin
10. Jónás Rubina magántanuló
11. Kerekes Balázs
12. Kovács Péter Bence
13. Németh Emese
14. Pál Gergely Barnabás
15. Pócs Márton
16. Rémai Vencel
17. Szabó Vanda
18. Tóvári Dávid
19. Veress Tamás Attila
20. Zuber Ákos
21. Zsigár Márk Tamás
5.b osztály
1. Gerentsér Frenc Gergely
2. Horváth Zsombor
3. Illés Hanga
4. Jászai András Péter
5. Kajári Bálint Norbert
6. Király Noémi
7. Kunos Lilla Nárcisz
8. Kurucz Hanna
9. Málits Eszter
10. Mergl Adél
11. Mezei Márk
12. Nagy Laura
13. Noé Nóra
14. Orsós Dorina
15. Osztotics Kinga
16. Panyor Zsombor
17. Petrovics András
18. Pincési Anita
19. Puha Alexander
20. Süle Diána Erzsébet
21. Szegfű Bence
22. Széplaki Marcell
23. Tabajdi Péter
24. Ujházi Eszter
25. Varga Ádám
26. Varga Krisztián
27. Vas Dominik Ignác 
6. a osztály
1 Babai Ketrin
2 Balogh Patrícia
3 Barna Benjamin
4 Bolla Barbara
5 Csikós Lili Márta
6 Dávid Lili
7 Dudás Regina
8 Horváth Anett
9 Jónás Madlen
10 Kasza Noel
11 Kerpel Nóra
12 Kiss Krisztián
13 Kovács Anna
14 Magasy Dániel 
15 Molnár Violetta
16 Pásztor Viktória
17 Rádli Ferenc Gábor
18 Szuromi Laura
19 Takács Attila Jácint
20 Teleki Kata Anna
21 Zajácz Adrienn Ivett
6. b osztály
1 Benkő Fruzsina
2 Bottka Dániel József
3 Csécsényi Marcell
4 Danó Donatella
5 Durai Ilona Viktória 
6 Horváth Luca
7 Jakubecz Zsolt László 
8 Knitlhoffer Anna
9 Kovács Enikő Fanni
10 Lakatos Szimonetta Julietta
11 Lévai István
12 Liska Richárd
13 Nagy Szabolcs
14 Németh Zalán
15 Patkós Viktória Erika
16 Rada Csenge
17 Réti János Dávid
18 Tarr Katalin Kitti 
19 Urbán Dominik Roland
20 Varga Bence Ákos
21 Varga Zsombor Bendegúz
22 Vizi Attila Martin
23 Vizi Laura Nikolett
24 Vizi Melinda Petra
25 Zámbó Dorina 
7. a osztály
1. Belicza Anna
2. Fülöp Richárd
3. Hajdók Kristóf 
4. Kerekes Kristóf
5. Kiss Ákos 
6. Kis Kevin Máté
7. Kovács Milán
8. Lázár Milán 
9. Lőrincz Bianka
10. Lukács Levente
11. Mester Fanni magántanuló
12. Németh Bence 
13. Németh Dzsenifer Dorina
14. Németh Nikolett Norina
15. Papacsek Márk
16. Szabó Dorina
17. Tímár Máté
18. Tóth Angéla
19. Tóth Gergő
20. Tóth Melinda
21. Túróczi Bianka
22. Vizi Benjámin
23. Vörös Léna magántanuló
24. Lakatos Heléna Szintia 
7. b osztály
1 Ács Fanni
2 Balogh Dániel
3 Gergely Enikő Szilvia
4 Iszák Márton
5 Kadlicskó Nóra
6 Kadarkúti Leila
7 Keller Martin
8 Kovács Vanessza
9 Moór Dominik
10 Nagy Botond Konrád
11 Nagy Mercédesz 
12 Nikovics Norbert
13 Pintye  Pálma Viktória
14 Sereg Csaba
15 Szőke Imola
16 Török Sándor Máté
17 Vilics Alex
8. a osztály
1 Czimmermann Péter Márk
2 Fehérvári Dominik
3 Görög Dzsenifer
4 Gyarmati Bianka
5 Hegedús Alexandra
6 Henyecz Noémi
7 Jónás Brendon
8 Oláh Ruben
9 Sütő Bendegúz
10 Sütő Tádé
11. Szemenkár Attila
12. Tamási Ákos
13. Tamási Boglárka
14. Puha Roxána
15. Verebes Attila
16. Fekete Csaba magántanuló
  8. b osztály
1 Bene László Zoltán
2 Béres Mihály
3 Fincza Bettina
4 Fischer Kinga
5 Gimesi Kata
6 Holl Evelin
7 Horváth Dávid Zoltán
8 Kiss Nóra
9 Kovács Gréta Bernadett
10 Mergl Zoja
11 Miklovich Melinda
12 Molnár Tamás Attila
13 Nagy Ferenc
14 Nagy Szabolcs
15 Németh Fruzsina
16 Noé Norbert
17 Seres Dávid 
18 Szarka Dorina Réka
19 Vörös Dávid Ákos
20 Vörös Gina Leila
21 Vörös Hanna
22 Fekete Fanni magántanuló