Iskolatörténeti siker a Játékos Sportverseny Diákolimpián! Iskolánk városi, majd megyei bajnokként bejutott a Játékos Sportverseny Diákolimpia országos elődöntőjébe. Kiváló hangulatú légkörben, lelkes szurkolótábor jelenlétében Gárdonyban mérettetük meg magunkat az országos döntőbe kerülésért. A gyerekeink fantasztikusan szerepeltek, óriási izgalmak után az igen értékes 2. helyezést értük el, ezzel a törökbálinti országos pótselejtezőbe kerültünk. A folytatásban is remekeltek, csupán hajszálon múlt a versenyszámoknál a helyezések sorsa. A második helyen is többször álltunk, s az első hely sem volt elképzelhetetlen. Végül az 5. helyet szereztük meg, s ezzel összesítésben így az országos 11. helyezéssel végeztünk. Ez az egyik legnehezebb, legkomplexebb felkészüléssel járó diákolimpiai verseny. Három különböző évfolyam 18 tanulójából álló csapatnál az ügyességen, gyorsaságon, bátorságon túl az együttműködésnek és pontosságnak óriási szerepe van.
A csapat tagjai: Szabó Sára 3. a, Németh Leila Csenge 3.b, Pach Elisa 3.a,Tuczai Áron 2. c, Urbán Roland László 2.a Tomsics Ádám 2. b, Németh Ádám 3. b, Halenár Milán 4.c, Ötvös Bence 4. a, Vadócz Gréta 4.c, Molnár Fanni 3.a, Király Angéla 3.b, Orsós Natália 4.b, Lóth Jázmin 5.a, Gacsályi Linda 4.c, Farkas Zalán 5.a , Éri Bende 4.c 3.b, Cziráki Roland 4.b, Varga Levente 4.b, Dani Zita 4.c, Kósa Endre 3.a, Móricz Maja 3.b, Kajtor Sára 4.b
Felkészítők: Rácz Katalin, Tóth Anikó, Surányi Károlyné, Kapás Katalin, Varga Marianna